Srpen 2013

Reklamy

27. srpna 2013 v 13:23 | Suei |  Reklamy
VŠECHNY REKLAMY POD TENTO ČLÁNEK!!!!!!!!!!!


Děkuji!


Suei

Nechci do školy!!

26. srpna 2013 v 20:32 | Suei
Brzo půjdeme zase do školy. Ach jo vůbec se netěšim. Hlavně na Matiku ta je nejhorší. Nejsem šprtka a nesnášim školu, učení. Navíc mám rýmu a musim si furt kapat do nosu. Mojí sestru zas bolí v krku. No hrůza. Netěšim se do školy a Kačka taky ne. Už skoro celý prázdniny říkám že nechci do školy. No už o škole radši nebudu mluvit protože se vůbec netěšim. Omlouvám se za krátký článek.

Suei

Co se to děje?

22. srpna 2013 v 10:19 | Suei |  Záhady
Jsme na dovolené v Aqua parku jak jsem již psala. Včera byl úplněk. My jsme se ségrou byli včera dole v kuchyni a někdo na schodech říkal: Honem, musíme to stihnout, rychle! Dupali a tak. Ale my jsme se koukali ze dveří a nikdo tam nebyl. Pak se Kačka dívala do chodby tam někdo mluvit ale byla tam tma (tam se rosvítí když tam někde jde) a nikdo tam nebyl. Sice tam mluvil ale nebyl tam. Z pokoje to bejt nemohlo protože byli zavřený dveře a museli by řvát aby to bylo slyšet v chodbě tak co to má bejt? Snad duchové pavilonu F? No za úplňku se dějou divný věci to musim uznat.

Aqua park

21. srpna 2013 v 15:42 | Suei |  Fotky z dovolené
Teď jsem se sestrou a rodiči v hotelu aqua park. Chci vám ukázat fotky které jsem našla na Google:


Život

19. srpna 2013 v 19:01 | Suei |  Články na Téma týdne
Život, Po narození, před smrtí. Každý (Nebo skoro každý) Má svůj ŽIVOTNÍ cíl který chce splnit. Každý doufá že se mu v životě všechno povede i když je to těžké. Prostě v životě máte spoustu přání, nevim třeba udělat test z Matiky, mít 1000000000 korun, přestěhovat se do nějaký země, najít si kamarády, prostě různá přání. Někdy si užíváme ty nejlepší dny, týdny, měsíce a roky života a některé si neužíváme. Školní rok, učení, každodenní chození do školy. To je ta doba kterou si třeba já nikdy moc neužiju. Když se přestěhuju do velkého domu s bazénem, terasou, vlastním pokojem a dům je někde blízko u moře třeba v Turecku tak máte dobrou náladu. Když strávíte celé roky v malém domě bez bazénu, bez terasy, bez vlastního pokoje s tvrdou postelí tak asi nemáte nejlepší náladu. No to je prostě život některé věci si splníte podle sebe a některé prostě rozhodne život.Suei