Prosinec 2013

Vánoce

24. prosince 2013 v 16:14
No konečně ty Vánoce! Už jsem se docela těšila akorát nesnášim zdobení stromku, jinak v poho. Máte rádi Vánoce? Pokud ne, proč? Nemáte rádi zimu, co? V zimě je sice zima ale o Vánocích jste doma takže vám ani zima moc není. Vánoce jsou můj oblíbený svátek. Vím že článek není moc dlouhý ale teď není moc času na vypsávání. Musím zdobit stromeček, ach jo.
Hezké Vánoce!

Ahoj zpět!

17. prosince 2013 v 15:40
Nějakou dobu jsem tu nebyla protože nevím co psát tak bych aspoň chtěla poslat colorky mnou vybarvené. Já vím že tam jsou přetahy a nepovedly se ale nevím co jiného sem mám dát:
Dvoubarevný motýl
Anděl
Knírek
Motýlí tetování
Kočka
A otrávené jablko s krví

Tak toto jsou moje colorky a možná sem colorky ještě budu dávat.

Angína

6. prosince 2013 v 8:57
Hoj!
Mám angínu takže jsem do 16.12. doma. Musim polykat léky v noci, v 8:00 ráno a ve 16:00. A je pěkně hnusnej. Pak ještě musim kloknat stopangin a z toho taky nejsem moc nadšená takže nic moc. Navíc se musim s mámou doma učit a já nemám ráda když se musim učit, je to hrozný. Jediný štěstí je, že matiku nebudu (asi) dělat dneska! Ale brzo jo, ach jo :( Matika je nejhorší předmět! Pro někoho asi ne ale pro mě jo. No a taky mám docela velkou rýmu. Ale ještě že nemusim ven protože tam je pěkně velkej vítr. Dívala jsem se z okna a na zemi je jenom někde trošičku sněhu ale opravdu jen málo. Ale vítr už se trochu uklidnil ale občas stejně trochu zafouká. Ještě ráno když jsem vstávala tak se nějakej strom venku úplně kejval a křoví taky. Takže ještě fouká ale ne tak hodně jak včera. Ale pořád jo protože jsem v pokoji na chviličku (asi tak na 1 minutu) otevřela okno a pak jsem tam šla a tak taková hrozná zima! No takže docela hrozný.Vánoce se blíží!

5. prosince 2013 v 19:00 Články na Téma týdne
Vánoce už jsou brzo tady. Kdy asi začne sněžit, doufám že na Vánoce nebo pár dní před už budu aspoň trochu sněhu na zemi. Bez sněhu přeci nejsou Vánoce! Bude sice zima, to jo ale zima je ikdyž fouká. Zrovna ted nebo před chvilkou pořádně foukalo. To byla teda vichřice! Tak velkou vichřici jsem už dlouho nezažila, ještě že jsem byla doma. Tam musela být pěkná zima! Měli jsme doma otevřený okno a když jsme slyšeli ten vítr tak jsme tam rychle šli a byla tam hrozná zima, jako venku. Potom jsem chvilku stála u dveří a tam byli pověšený džíny a já jsem stála vedle nich a potom jsem trochu popostoupila a oni se mě dotkly a já jsem se úplně lekla. Potom jsem viděla v pokoji deku která vypadala jako nějaký lidi a úplně jsem vykřikla! No prostě hrůza, v tom našem bytě. Ale teď se vrátíme zpět k vánocům a zimě. Takže zima začíná 21.prosince což ještě nebylo, je stále podzim ale venku už je zima. Když nám učitelka ve škole řekla že mikuláš chodí na podzim tak my to připadalo divný ale je to pravda. Kdyby řekla že Vánoce jsou na podzim tak by to bylo fakt trochu divný, ale naštěstí to tak neni. Jinak, kdy myslíte že nasněží? Můžete hlasovat v anketě!


Pokud nevymyslím do Vánoc článek (což asi jo) tak veselé Vánoce!

Novodobá trojka

5. prosince 2013 v 18:41
Dívala jsem se z okna jak hodně fouká a najednou přijelo malé červené auto a z něj vystoupil Mikuláš, čert a anděl. Mikuláš vystoupil jako první a zavřela se před ním závora takže ji musel obejít. Když vystoupili i čert a anděl tak šli rovnou za mikulášem. Potom nějakou dobu bloudili u vchodů do paneláků a potom zašli někam pryč a já už jsem je neviděla. Je to vážně zajímavé, že mikuláš,čert a anděl přijeli autem. Teď ta novodobá trojka bloudí před vchody v tý vichřici venku. V nbaší rodině se asi všichni čerta,mikuláše a anděla báli. Máma se prej zchovala za skříň a ségra vždycky přemýšlela o tom že řekne že jde na záchod a bude na záchodě dokud neodejdou :D No prostě zajímaví. K nám domů ještě ani mikuláš nepřišel takže se žádný schovávačky nemuseli plánovat. No prostě zajímaví. Když jsem se dívala z okna na tu trojku tak jsem se divila že andělovi v tý vichřici neuletělo křídlo. Čert měl dokonce mobil a s někym telefonoval takže vážně novodobá trojka! :D