Leden 2014

Vysvědčení

30. ledna 2014 v 19:25
Táákže! Konečně pololetní výzo! Už jsem se nemohla dočkat, ale myslela jsem si že dostanu dvojku z matiky ale mám ........................................................ No hádejte! Raduju se! Soda stream za jedničky! Ale to je dárek pro mě i pro ségru :D Ale to je jedno! Nejhorší bylo když se učitelka každýho ptala co si myslí že dostane na vysvědčení Křičící Já nevěděla co mám říct! Ale řekla jsem že si myslim že dostanu dvojku z matiky. Ale jedna holka (moje spolusedící) měla trojku a dvě dvojky. A to si myslela že dostane z matiky jedničku ale dostala dvojku. No a z češtiny dostala taky dvojku protože je ruska. V pátek se nejde do školy! Yesp! Ale stejně jsme se ty hodiny před poslední museli učit matiku a češtinu. A dokonce máme úkol! KřičícíZamračenýPlačící

Zima

30. ledna 2014 v 19:19
Táák a máme tu téma týdne zima Usmívající se Zima je mé druhé oblíbené roční období. Kvůli Vánocům ale většinou mi je zima a jsem nemocná.

No, takže v zimě padá sníh ale v tomhle (a konci minulýho) roku moc sněhu nebylo. Tuhle dobu už sněží a venku je docela zima. V zimě vždycky chodim bruslit na stadion ale tentokrát tam něco přestavovali (nebo něco takovýho :D) takže jsme tam nechodili Zamračený Bohužel jsem nevyfotila žádné zimní foky což je docela škoda protože jsou většinou hezké. Zima je mé druhé nejoblíbenější roční období (hned po létu :D) Taky se dá lyžovat nebo jezdit na snowboardu což je super. Když jsem (myslim že minulou) zimu lyžovala tak jsem prvně jezdila na malym kopci ale potom už jsem to docela dobře uměla takže jsem šla na velkej ale ten byl hrozně prudkej (aspoň pro mě, začátečnici v lyžování) a byl tam hrozně rychlej vlek. Když jsem tam jela s instruktorkou tak mi řekla že mám hodně brzdit a když jsem na to velkym jela s instrktorem tak zas říkal že mám jezdit po hranách lyží tak jsem teda nevěděla co mám dělat Smějící se Zimu mám ráda, mé oblíbené zimní sporty jsou bruslení a lyžování (což ž jistě víte z tohoto článku)


Takže, zase chyby to je jasný Smějící se Smějící se

Mějte se hezky! Suei Usmívající se

Noc

13. ledna 2014 v 13:05
Noc,
Doba spánku. Večer si jde někdo lehnout, v noci tím pádem už spí. Kromě Silvestra, to skoro všichni sledují z okna ohňostroj nebo slaví nový rok. V noci se všechno mění. Ve dne svítí slunce, v noci měsíc. Ve dne je světlo, v noci je tma, ve dne jsou všichni vzhůru, vedne všichni spí. Někdo si myslí, že pod postelí jsou příšery. Ve spánku se zdají sny: Klidné nebo noční můry. Kdo má lapač snů, nemá se čeho bát. Někteří lidé ve dne pozorují mraky, někteří lidé v noci pozorují hvězdy. V noci je obloha tmavá a ve dne světlá. Některá zvířata spí ve dne a jsou vzhůru v noci. Někdo jde brzo spát takže brzo vstává, někdo jde pozdě spát takže pozdě vstává. Noc je opak dne, všechno se změní.(Omlouvám se že je článek krátký a jsou tam chyby)


S pozdravem Suei Usmívající se

Zase ta škola

5. ledna 2014 v 12:51
Ach jo, zejtra se jde do školy :-( To je hrozná představa! Dneska už se musim učit. Do školy se vůbec netěšim. Matika je nejhorší předmět a ostatní jsou taky blbý. Vůbec se mi nechce. A nechci se učit!!!!!!!!!! Školu nemám ráda už od první třídy. Prázdniny byli tak dobrý, je škoda že už končí :( Učení je mučení!!

Máte rádi školu? Můžete hlasovat v anketě!

Inspirace

4. ledna 2014 v 0:34
Co to znamená inspirace?
Inspirace k umění, když chce někdo třeba namalovat obrázek ale neví co tak jde ven nebo na různá místo kde je něco pro inspiraci. Venku může vidět různé stromy, květiny a všechno možné. Potom je namaluje a je z toho krásný obraz. K hudbě se může někdo inspirovat třeba jen krátkou melodií. Když někdo chce zpívat novou písničku a neví slova, tak chodí na různá místa a když slyší krátký začátek písničky, může z toho složit úžasnou písničku. Člověk se může inspirovat skoro vším. Když chce někdo psát příběh nebo knihu ale nemá nápady tak má prostě normální život a když se stane něco zvláštního nebo zajímavého tak to může napsat. Já jsem se jednou inspirovala jednou vázou a potom jsem jí namalovala. Moc se mi to nepovedlo protože neumim malovat ale aspoň jsem to zkusila.

A čím jste se inspirovali Vy? Ráda se podívám na blogy ostatních abych si to přečetla.

Mějte se hezky! Suei Usmívající se

Nový rok 2014

1. ledna 2014 v 0:00
Šťastný Nový rok 2014!
Dnes je 1.1.2014, první den v novém roce.