Inspirace

4. ledna 2014 v 0:34
Co to znamená inspirace?
Inspirace k umění, když chce někdo třeba namalovat obrázek ale neví co tak jde ven nebo na různá místo kde je něco pro inspiraci. Venku může vidět různé stromy, květiny a všechno možné. Potom je namaluje a je z toho krásný obraz. K hudbě se může někdo inspirovat třeba jen krátkou melodií. Když někdo chce zpívat novou písničku a neví slova, tak chodí na různá místa a když slyší krátký začátek písničky, může z toho složit úžasnou písničku. Člověk se může inspirovat skoro vším. Když chce někdo psát příběh nebo knihu ale nemá nápady tak má prostě normální život a když se stane něco zvláštního nebo zajímavého tak to může napsat. Já jsem se jednou inspirovala jednou vázou a potom jsem jí namalovala. Moc se mi to nepovedlo protože neumim malovat ale aspoň jsem to zkusila.

A čím jste se inspirovali Vy? Ráda se podívám na blogy ostatních abych si to přečetla.

Mějte se hezky! Suei Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gawarin Gawarin | Web | 4. ledna 2014 v 9:49 | Reagovat

No, já se třeba inspiruju sny. Někdy s mi zdají úplné blbosti, ale jindy v tom nacházím úplně skvělé nápady pro knížku kterou píšu :) a jinak se samozřejmě inspiruji filmy, knihami, obrazy, hudbou, přírodou.... :)
pěkný článek, takový milý :3

2 Suei Suei | Web | 5. ledna 2014 v 12:33 | Reagovat

[1]: Ano, taky jsem se několikrát inspirovala snem. Filmy, knihami, obrazy, hudbou i přírodou se dá inspirovat asi tak nejlíp.
Děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama