Únor 2014

Jarní prázdniny

24. února 2014 v 18:10
S rodinou jsme jeli na prázdniny do Janských Lázní lyžovat. Bylo to super! Já a moje ségra jsme měli instruktorku Ivu. Byla fajn, musela nám vysvětlovat jak lyžovat s hůlkama :D Jednou jsem špatně chytila rychlej vlek a ten mě vytáhl do půlky kopce. Pak ho zastavili a ...... Ano, mám spoustu úžasných zážitků které nechci nikdy zapomenout. Prázdniny jsem si užila a nechtělo se mi domů a už vůbec ne do školy. Byli jsme v hotelu Lesní Dům a měli jsme velký pokoj který vypadal jako byt :O Byla tam kuchyň, obývák, dva pokoje a chodba. Byl tam sice zkosenej strop a 2x jsem se v pokoji práskla do hlavy ale jinak super Usmívající se

Fantazie

24. února 2014 v 16:14
Takže, docela dobrý téma týdne! xD Pokusim se něco napsat,nebude to žádná sláva a budou tam i chyby, to je jasný :DD

Fantazie, každý přemýšlí a umí si i vymýšlet. Jestli chce být někdo spisovatel, musí mít dobrou fantazii. Ten kdo vymyslel nadpřirozeno měl určitě dobrou fantazii. Když někdo maluje, potřebuje inspiraci a také si něco vymyslí pomocí fantazie. Když někdo lže, potřebuje zapřemýšlet aby si lež vymyslel proto použije fantazii. Naše představy jsou velmi zajímavé, každý si představuje například mimozemšťany. Mimozemšťani třeba vypadají jinak než si lidi myslí. Fantazie je úžasná věc. Všichni lidé si představují budoucnost. Představují si to například tak že všude budou roboti a podobně. Nebo že budou bydlet ve velkém rodinném domě, budou mít spoustu dětí a budou bohatí. Každý si představuje zajímavé věci.

Stáří

11. února 2014 v 9:30
Stáří. Někteří staří lidé nemůžou chodit nebo jsiu nemocní. Když někdo uvidí starého člověka tak si skoro nedokáže představit že byl někdy miminko. Bylo to před spoustu lety co se narodil protože je starý. Staří lidé toho vědí víc nrž mladí. Spoustu lidí chce celý život zůstat mladý ale ty ubíhající roky se nedají zastavit. Člověk je prvně miminko, potom dítě které chodí ns základní školu, potom teenager který chodí na střední školu, pak dospělý člověk který skončil školu a hledá si práci, potom ten trochu starší který už má práci a potom starý člověk který přechází do důchodu. Všichni si chtějí život pořádně užít ale nikdo nemá dokonalý život ve kterém není ani chybička. Každý jednou dosáhne dospělosti a musí si najít práci i když neví jakou. Staří lidé už ale většinou nepracují ale někteří ano.

Skoro každý si myslí že staří lidé toho už hodně zapoměli - ano někteří určitě ale většina starých lidí je dost chytrá. Když je někdo učitel tak si skoro zopakuje školu znovu takže je ve stáří trochu chytřejší než ostatní lidé ale každý prošel aspoň základní a střední školu takže je taky dost chytrý. Spoustu lidí má babičky a dědy kteří jsou staří.