Stáří

11. února 2014 v 9:30
Stáří. Někteří staří lidé nemůžou chodit nebo jsiu nemocní. Když někdo uvidí starého člověka tak si skoro nedokáže představit že byl někdy miminko. Bylo to před spoustu lety co se narodil protože je starý. Staří lidé toho vědí víc nrž mladí. Spoustu lidí chce celý život zůstat mladý ale ty ubíhající roky se nedají zastavit. Člověk je prvně miminko, potom dítě které chodí ns základní školu, potom teenager který chodí na střední školu, pak dospělý člověk který skončil školu a hledá si práci, potom ten trochu starší který už má práci a potom starý člověk který přechází do důchodu. Všichni si chtějí život pořádně užít ale nikdo nemá dokonalý život ve kterém není ani chybička. Každý jednou dosáhne dospělosti a musí si najít práci i když neví jakou. Staří lidé už ale většinou nepracují ale někteří ano.

Skoro každý si myslí že staří lidé toho už hodně zapoměli - ano někteří určitě ale většina starých lidí je dost chytrá. Když je někdo učitel tak si skoro zopakuje školu znovu takže je ve stáří trochu chytřejší než ostatní lidé ale každý prošel aspoň základní a střední školu takže je taky dost chytrý. Spoustu lidí má babičky a dědy kteří jsou staří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 holkajakovy holkajakovy | Web | 11. února 2014 v 16:09 | Reagovat

Ne asi babičky a dědové jsou mladý -.- You don't say.
Jo a jinak máš pravdu, ale nejchytřejší bejvaj ti co maj vejšku většinou.

2 Suei Suei | Web | 12. února 2014 v 9:34 | Reagovat

[1]: Se nezblázni, tak jsem to tam napsala -_-            
A třeba nějaký lidi na vejšku nechtěj. To je vlastně jako když někdo někomu říká šprt a potom je ten člověk nazývanej šprtem chytřejší než ten druhej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama